יותר מתמיכה רגילה

זמן תגובה מהיר

אנחנו, בחברת אחסון אתרים V7Host.co.il, מאמינים שחזקות הזמן של הלקוחות שלנו הוא הנכס היקר ביותר שלהם. חשוב לנו שהלקוחות שלנו יהיו יותר זמן כדי להתמקד בפרויקטים המקוונות שלהם, מבלי לטרוח על דברים טכניים אחרים. חברת אחסון אתרים V7Host.co.il מחזיקה צוות תמיכה טכנית המבטיחה זמן התגובה תוך 45 דקות לכל לקוח שיפתח כרטיס תמיכה דרך האתר .
 

הטכנאים הטובים ביותר בתחום אחסון אתרים

בחברת אחסון אתרים V7Host.co.il רק הטכנאים הטובים ביותר בתעשייה אחסון אתרים מעורבים בפתרון כל בעיה. העבודה של הטכנאים שלנו מתבצעת בפיקוח על ידי צוות מומחים בעלי רב בתחום האחסון אתרים ,שרתים , הבטחת מידע ואבטחת איכות בתעשייה webhosting.
 

צריך עזרה אנו כאן בשבילך !

לאחר הבנה מלאה של מה אתה מחפש, אנו מתמחים במתן פתרונות אחסון אתרים , רישום דומיין , שרתים , ועוד.. אם בכל זאת אתה מתקשה בעלית האתר שלך על השטח אחסון אנו בחברת אחסון אתרים V7Host.co.il נשמח לעשות זאת עבורך ללא תשלום . רק כי רצינו לעזור לך !.
 

זמינות רוב שעות היום

המוקד שלנו פעיל כל יום החל מהשעה 9:00 ועד לשעה 19:00 . בימי שישי מהשעה 9:00 ועד לשעה 16:00 - בשבת ובחגים אנו סגורים . במקרים דרופים לשלוח הודעה דרך האזור הלקוחות . open ticket -

חבילה מלאה של שירותים טכניים

צוות תמיכה טכנית V7Host.co.il מתמחה בפתרונות אינטרנט כגון אחסון אתרים , רישום דומיין , שרתים , מפתחות SSL , הבטחת מידע , דואר אלקטרוני ועוד... אבל בנוסף לכך גם מתמחים בפתרונות למערכות בניית אתרים וורדפרס , דרופל , דולפין וג'ומלה. אנו מספקים למעוניין לבנות אתר עצמאי מערכת בניית אתרים RvsiteBuilder הכוללת יותר מ- 4000 תבניות מוכנות ללא תוספת תשלום למזמינים חבילת אחסון .
 

התמיכה הטכנית שלנו כוללת::

לבעלי חבילת אחסון אתרים

 • מדריכים וקטעי וידאו
 • צ'אט אונליין
 • פתיחת כרטיס Open Ticket
 • טלפון של התמיכה : 09-7738867
 • טלפון של החברה : 09-7738867
 • כתובת מייל של החברה :

  v7host@gmail.comלבעלי שירות שרתי VPS

 • תמיכה 24 שעות 7 ימים
 • תשובה מיידית לפונים במייל
 • תשובה מיידית לפונים ב Open Ticket
 • שירות גיבוי ושחזור - אופציה
 • שעת טכנאי במחיר מוזל
 • והרבה יותר, אתה יכול לבקש כאן !

אנחנו לא רק חברת אחסון אתרים אנו לפני כל צוות אנשים שמאמינים שהקשר עם הלקוחות הוא הנכס החשוב ביותר, קשר המבוסס גם על תמיכה טכנית עם מענה מהיר וחם .. התמיכה הטכנית שלנו תמיד יסופק כחלק מחבילת אירוח, ללא תשלום. על מנת לתרום לתהליך של הקלת הנוכחות המקוונת שלך, הוספנו לשירות תמכיה טכנית אפשרות ללקוחות לפתוח כרטיס קרית שירות דרת החשבון שלך כנו גם בסיס המשאבים טוב ומועיל.
 

מאגר המידע - שאלות ותשובות

מאגר המידע שלנו אתה יכול למצוא פתרונות לבעיות נפוצות עם יישומים שונים ותשובות לשאלות נפוצות. תוכלו לחסוך זמן יקר באמצעות מאגר הידע כמו שאנחנו שואפים לשמור אותו מעודכן עם הבקשות האחרונות.
 

מדריכים וקטעי וידאו - הדרכות בשפע

על מנת לספק לך את הפתרון הכי קל להגדיר את הפרויקט שלך באינטרנט יש לנו כלל מאוד למשתמש הדרכות עבור חלק מהיישומים הפופולריים ביותר. עם חבילת האחסון שלנו תוכל להגדיר כמעט כל סוג של אתר האינטרנט כפי שאנו תומכים מעל 300 סקריפטים.
 

שעות פעילות של המוקד תמיכה טכנית.

המוקד שלנו פעיל כל יום החל מהשעה 9:00 ועד לשעה 19:00 . בימי שישי מהשעה 9:00 ועד לשעה 16:00 - בשבת ובחגים אנו סגורים . במקרים דחופים ניתן לשלוח הודעה דרך האזור הלקוחות פתח כרטיס תמיכה


טלפון של המוקד תמיכה טכנית


09-7738867


טלפון הראשי של החברה


09-7738867


כתובת אימייל של החברה :


v7host@gmail.com


השירות צ'אט שלנו :

צ'אטצ'אט עכשיו

אין לעשות שימוש בחומר המופיע בדף זה ללא אישור מראש מבעל האתר ומבעלי זכויות היוצרים - 2006 - 2014 © V7Host.co.il כל הזכויות שמורות.

כל המחירים המוצגים אינם כוללים מע"מ % 18.
V7Host.co.il Facebook Page עקבו אחרי V7host.co.il V7host.co.il on Google+